691 681 666
OLX

Drewniane pergole ogrodowe potrafią być niezwykłą ozdobą nie tylko naszych tarasów, ale również balkonów. Otulone pnączami  wyglądają naprawdę imponująco.

W ogrodowej przestrzeni najpiękniej prezentują się naturalne materiały, dlatego wyjątkowo popularne są pergole drewniane.

Po odpowiedniej impregnacji z łatwością można je osadzić w gruncie. Pergole drewniane stworzą idealne miejsce do odpoczynku. Kiedy zdecydujemy się na pergole z ławką, warto pomyśleć również o stoliku, który stanie się dopełnieniem aranżacji ogrodowej. Jeżeli pragną Państwo czegoś mniejszego, co będzie tylko wsparciem dla pnących roślin, proponujemy kratki drewniane. Kiedy roślina gęsto je pokryje stają się piękną zieloną ścianą. Prezentują się niezwykle efektownie. Tworzymy dla Państwa stabilne, trwałe oraz starannie wykończone konstrukcje, które pełnią jednocześnie funkcje ozdobną. By stworzyć produkt  najwyższej jakości, korzystamy jedynie z najlepszego drewna. Solidna rama oraz łuki gięto-klejone zapewniają wytrzymałość na długie lata. Oferujemy Państwu małe i duże pergole oraz drewniane kraty (trejaże) robione na wymiar. Aby dokonać najlepszego wyboru zachęcamy do kontaktu.